Archiv článků - SPORT

Fotbal 18.8.2018

Ústí porazilo Žižkov a vyhrálo tak i pátý zápas

Ústí nad Labem dál vítězí. V 5. kole FNL porazilo Žižkov 4:1 a vyhrálo tak i pátý ligový zápas. V součtu s minulou sezónou se počet výher v řadě posunul na číslo 10. Arma je také 1. místě tabulky.

Fotbal 13.8.2018

Ústí loupilo i ve Vlašimi

Vlašim jen mohla litovat po závěrečném hvizdu svých neproměněných šancí z počátku utkání. Česem jen sledovala produktivitu soupeře, který nakonec dokázal zvítězit ve Vlašimi 2:1.

Fotbal 21.7.2018

Ústí na úvod sezóny slaví výhru nad Sokolovem

V úvodním kole FNL fotbalisté Ústí nad Labem slaví tříbodový zisk. Po výhře 2:1 nad Sokolovem tak v útrobách Městského stadionu panovala výborná atmosféra.

Fotbal 21.5.2018

Prohra s Ústím odsoudila Frýdek-Místek k sestupu

Frýdek-Místek vstoupil do utkání dobře, nedokázal však využít žádnou z několika šancí. Naopak, soupeř se dostal v úvodu druhého dějství do vedení. Poté sice reagoval srovnáním Tandir, v 90. minutě ale přiřkl výhru hostům Novotný.

Fotbal 12.5.2018

Ústí si z Hradce odvezlo všechny bod

V prvním poločase se hned dvakrát prosadilo Ústí nad Labem. Hradec se připomněl nastřelenou tyčkou od Vlkanovy. Ústeckou třetí branku zařídil v 68. minutě znovu Jakubov. Konečný výsledek pak už jen korigoval Marek Plašil.

Fotbal 5.5.2018

Ústí porazilo druhou Příbram a slaví důležité tři body

Fotbalisté Ústí nad Labem slaví možná nečekané vítězství. Porazili totiž druhou Příbram a jednoho z kandidátů na postup do HET ligy 1:0. O jedninou branku se postaral v 43. minutě Olivier Kingue.

Fotbal 31.3.2018

Ústí poprvé na jaře zvítězilo, odnesly to České Budějovice

Fotbalisté Ústí nad Labem po dlouhé době ve Fortuna národní lize vyhráli. Porazili České Budějovice 2:0, čímž si připsali vítězství poprvé od listopadu 2017.

Fotbal 19.3.2018

Znojmo v oslabení získalo proti Ústí zaslouženě tři body

Znojmo zaslouženě porazilo svého soupeře, třebaže většinu zápasu hrálo v oslabení. Dokázalo odrazit všechny útoky a kromě penalty a šance Ústí v samém závěru nemusel Veselý nijak vážněji zasahovat.

Ragby 5.3.2018

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Hokej 8.2.2018

Slavia doma nestačila na Ústí

Poté, co slávistickou sérii výher utla Třebíč, sešívaní nevyzráli ani na Ústí. Přestože tentokrát nemuseli dotahovat a už od úvodu vedli, hosté dokázali třemi brankami průběžný vývoj otočit.

Hokej 14.1.2018

Frýdek-Místek ztratil vedení a v domácím prostředí podlehl Ústí

Domácí začali skvěle, jelikož se v páté minutě prosadil David Kofroň. Ve druhé třetině ovšem hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se šlo za stavu 1:1. V polovině třetí periody hosté vstřelili branku a otočili utkání, které si pojistili gólem do prázdné brány dvě minuty před koncem.

Hokej 5.1.2018

Ústí doma na favorita z Budějovic nestačilo

Ústí v domácím prostředí nedokázalo Motor porazit, a tak body putují do Českých Budějovic. Zápas rozhodla individuální nedisciplinovanost a mnoho střel, kterými hostující celek zasypal domácího brankáře Volkeho.

Hokej 12.10.2017

Ústí rozstřílelo poslední Kadaň

To že padne hodně gólů prozradila už první třetina, kde nasázel Slovan pět gólů. V následujících dvou třetinách přidal ještě 4 góly a tak v duelu proti Trhačům nouze o branky nebyla.

Hokej 10.10.2017

Prostějov porazil Ústí na Labem v prodloužení

Vyrovnaný zápas mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Slovan Ústí nad Labem vyústil v prodloužení, které minutu před koncem rozhodl Marek Drtina ve prospěch Jestřábů a Prostějov tak bere výhru potřetí v řadě.

Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Hokej 5.10.2017

Ústí předvedlo velký obrat a odvezlo si z Havířova tři body

Hokejisté Havířova měli perfektní vstup do zápasu a dostali se do vedení 2:0, ve druhé třetině navíc navýšili skóre už na 4:1 a tak to vypadalo, že body zůstanou doma. Hokejisté Ústí se však nevzdali a dokázali skóre neuvěřitelným způsobem otočit ještě do druhé sirény. Ve třetí třetině už si vedení vzít nenechali a třemi góly v přesilovce rozhodli o své vysoké výhře.

Sport 25.9.2017

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.

Běh 18.9.2017

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem hlásí rekordy, na severu Čech se běželo pod hodinu

Ústí nad Labem – město rekordů. Takovým přívlastkem se může od nynějška chlubit Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem. Doposud se ještě nikdy při závodě RunCzech běžecké ligy nestalo, aby padly všechny čtyři nejlepší časy.

Běh 15.9.2017

Na Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem se bude útočit na hodinovou hranici a český rekord

Ambiciózní plány mají elitní atleti na sedmém ročníku Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem. Nejrychlejší běžci včetně loňského vítěze Barseliuse Kipyega budou znovu atakovat hodinovou hranici.