SPORT

Ústí rozstřílelo poslední Kadaň
Hokej 12.10.2017

To že padne hodně gólů prozradila už první třetina, kde nasázel Slovan pět gólů. V následujících dvou třetinách přidal ještě 4 góly a tak v duelu proti Trhačům nouze o branky nebyla.

Prostějov porazil Ústí na Labem v prodloužení
Hokej 10.10.2017

Vyrovnaný zápas mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Slovan Ústí nad Labem vyústil v prodloužení, které minutu před koncem rozhodl Marek Drtina ve prospěch Jestřábů a Prostějov tak bere výhru potřetí v řadě.

Ústí nad Labem končí v poháru  po porážce se Slováckem
Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Ústí předvedlo velký obrat a odvezlo si z Havířova tři body
Hokej 5.10.2017

Hokejisté Havířova měli perfektní vstup do zápasu a dostali se do vedení 2:0, ve druhé třetině navíc navýšili skóre už na 4:1 a tak to vypadalo, že body zůstanou doma. Hokejisté Ústí se však nevzdali a dokázali skóre neuvěřitelným způsobem otočit ještě do druhé sirény. Ve třetí třetině už si vedení vzít nenechali a třemi góly v přesilovce rozhodli o své vysoké výhře.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo  bod
Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem hlásí rekordy, na severu Čech se běželo pod hodinu
Běh 18.9.2017

Ústí nad Labem – město rekordů. Takovým přívlastkem se může od nynějška chlubit Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem. Doposud se ještě nikdy při závodě RunCzech běžecké ligy nestalo, aby padly všechny čtyři nejlepší časy.

Na Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem se bude útočit na hodinovou hranici a český rekord
Běh 15.9.2017

Ambiciózní plány mají elitní atleti na sedmém ročníku Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem. Nejrychlejší běžci včetně loňského vítěze Barseliuse Kipyega budou znovu atakovat hodinovou hranici.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Pardubice doma porazily Ústí
Fotbal 20.8.2017

Čtyři branky ve druhém poločasu okořenili sobotní utkání Pardubic proti Ústí nad Labem. A protože tři z nich padly do sítě Severočechů, odcházeli diváci ze stadionu Pod Vinicí spokojení.

V Ostravě se diváci gólu nedočkali
Fotbal 29.7.2017

Fotbalisté Vítkovic remizovali v úvodním druholigovém utkání s Ústím nad Labem 0:0. V zápase jim byl upřen pokutový kop a na začátku druhého poločasu promarnili velkou příležitost.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

RunTour v Ústí ovládli Saji Abdelkabír a Tereza Čapková
Běh 14.5.2017

Maročan Saji Abdelkabír žijící dlouhodobě v České republice obhájil vítězství z loňské RunTour v Ústí nad Labem a zatím na severu Čech nenašel přemožitele. Mezi ženami se radovala Tereza Čapková.

Ústí remizovalo s vedoucí Olomoucí
Fotbal 14.5.2017

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.

Varnsdorf porazil rivala z Ústí
Fotbal 10.5.2017

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Ústí zamířilo do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezlo.