SPORT

Nůžky Jirky Mikera z devadesáté minuty rozhodly zápas Hradce proti Ústí
Fotbal 2.11.2018

Po celý průběh byli Votroci lepším týmem. Drželi míč častěji na svých kopačkách a vytvářeli si i slibné příležitosti. V brance ústecké Army však čaroval bývalý gólman Hradce Králové Jiří Lindr. Recept na něj našel až střídající mladík Jirka Miker, který se nádherně trefil v samotném závěru.

Ústí opět odjíždí z Varnsdorfu bez bodu
Fotbal 29.10.2018

Varnsdorf navázal na skvělé domácí zápasy a v severočeském derby porazil Ústí nad Labem. Jedinou a vlastní branku utkání si připsal hostující Marek Strada.

Znojmo doma rozstřílelo Ústí
Fotbal 22.9.2018

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru.

RunCzech si připsal další půlmaraton pod magickou hranici jedné hodiny
Běh 16.9.2018

Ústí nad Labem, město, kde každým rokem zanechává větší a větší stopu špičkový běžecký závod organizovaný pod hlavičkou RunCzech, nezklamalo ani letos. Na padesát elitních atletů ze všech koutů světa si přijelo právě sem vylepšit svá osobní maxima. A povedlo se.

Zbrojovka neudržela dvougólové vedení a veze z Ústí bod
Fotbal 31.8.2018

Když po brankách Růska a Krejčího vedlo Brno na hřišti Ústí ve 26. minutě o dvě branky, vypadalo to pro hosty dobře. Podobně jako v utkáních s Žižkovem a Prostějovem se ale opět ukázala letošní největší slabina mužstva, tedy schopnost dotáhnout dobře rozehraný zápas do zdárného konce.

Ústí porazilo Žižkov a vyhrálo tak i pátý zápas
Fotbal 18.8.2018

Ústí nad Labem dál vítězí. V 5. kole FNL porazilo Žižkov 4:1 a vyhrálo tak i pátý ligový zápas. V součtu s minulou sezónou se počet výher v řadě posunul na číslo 10. Arma je také 1. místě tabulky.

Ústí loupilo i ve Vlašimi
Fotbal 13.8.2018

Vlašim jen mohla litovat po závěrečném hvizdu svých neproměněných šancí z počátku utkání. Česem jen sledovala produktivitu soupeře, který nakonec dokázal zvítězit ve Vlašimi 2:1.

Ústí na úvod sezóny slaví výhru nad Sokolovem
Fotbal 21.7.2018

V úvodním kole FNL fotbalisté Ústí nad Labem slaví tříbodový zisk. Po výhře 2:1 nad Sokolovem tak v útrobách Městského stadionu panovala výborná atmosféra.

Prohra s Ústím odsoudila Frýdek-Místek k sestupu
Fotbal 21.5.2018

Frýdek-Místek vstoupil do utkání dobře, nedokázal však využít žádnou z několika šancí. Naopak, soupeř se dostal v úvodu druhého dějství do vedení. Poté sice reagoval srovnáním Tandir, v 90. minutě ale přiřkl výhru hostům Novotný.

Ústí si z Hradce odvezlo všechny bod
Fotbal 12.5.2018

V prvním poločase se hned dvakrát prosadilo Ústí nad Labem. Hradec se připomněl nastřelenou tyčkou od Vlkanovy. Ústeckou třetí branku zařídil v 68. minutě znovu Jakubov. Konečný výsledek pak už jen korigoval Marek Plašil.

Ústí porazilo druhou Příbram a slaví důležité tři body
Fotbal 5.5.2018

Fotbalisté Ústí nad Labem slaví možná nečekané vítězství. Porazili totiž druhou Příbram a jednoho z kandidátů na postup do HET ligy 1:0. O jedninou branku se postaral v 43. minutě Olivier Kingue.

Ústí poprvé na jaře zvítězilo, odnesly to České Budějovice
Fotbal 31.3.2018

Fotbalisté Ústí nad Labem po dlouhé době ve Fortuna národní lize vyhráli. Porazili České Budějovice 2:0, čímž si připsali vítězství poprvé od listopadu 2017.

Znojmo v oslabení získalo proti Ústí zaslouženě tři body
Fotbal 19.3.2018

Znojmo zaslouženě porazilo svého soupeře, třebaže většinu zápasu hrálo v oslabení. Dokázalo odrazit všechny útoky a kromě penalty a šance Ústí v samém závěru nemusel Veselý nijak vážněji zasahovat.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Slavia doma nestačila na Ústí
Hokej 8.2.2018

Poté, co slávistickou sérii výher utla Třebíč, sešívaní nevyzráli ani na Ústí. Přestože tentokrát nemuseli dotahovat a už od úvodu vedli, hosté dokázali třemi brankami průběžný vývoj otočit.

Frýdek-Místek ztratil vedení a v domácím prostředí podlehl Ústí
Hokej 14.1.2018

Domácí začali skvěle, jelikož se v páté minutě prosadil David Kofroň. Ve druhé třetině ovšem hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se šlo za stavu 1:1. V polovině třetí periody hosté vstřelili branku a otočili utkání, které si pojistili gólem do prázdné brány dvě minuty před koncem.