SPORT

Vysočina do ligy vstoupila cenným bodem z Ústí
Fotbal 23.7.2019

Úvodní kolo FNL nabídlo souboj dvou spolufavoritů na postup. Vysočina si vytvořila více příležitostí, ale také mohla inkasovat v posledních vteřinách. Ze severu Čech tak veze cenný bod.

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body
Fotbal 6.5.2019

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

Ústí nad Labem nezlomilo prokletí ve Vítkovicích
Fotbal 26.4.2019

V souboji dvou celků, které na jaře prohrály jen jednou, byli Severočeši v Ostravě lepším týmem, aktivnějším, měli územní převahu, přesto ve druhém poločase pouze zachraňovali remízu a v samotném závěru mohli i o ten jediný bod přijít.

Výhru Ústí proti Prostějovu režíroval Brak
Fotbal 13.4.2019

Za Armu se dvakrát prosadil Vojtěch Brak, za hosty se trefil do černého jen Jan Vošahlík. Ústí se tak kvůli zaváhání Hradce Králové přiblížilo barážovým příčkám.

Z výhry se raduje Ústí, ofenzívní trápení Viktorie nechává tým stále na dně tabulky
Fotbal 18.3.2019

V bodových plánech domácích byl určitě jiný výsledek, než se pod vysílačem zrodil. Stačila jediná povedená akce Ústí a bylo po plánech.

Vsetín nasázel ústí desítku
Hokej 27.1.2019

Podruhé v sezóně dosáhli hokejisté VHK Vsetín dvouciferného vítězství. Kanonádu odneslo Ústí nad Labem a Vsetín si vítězstvím upevnil druhou příčku tabulky.

Díky famóznímu závěru okradlo Ústí Porubu o bod
Hokej 24.1.2019

Vše nasvědčovalo tomu, že i ze čtvrtého vzájemného souboje získají Ostravané tři body. Nicméně Slovan vstal dvě minuty před koncem utkání z mrtvých a díky proměněnému trestnému střílení Romana Chlouby a vyrovnání z hole Václava Krliše obral Porubu o bod.

Přerov porazil Ústí, dvakrát udeřil v přesilovkách
Hokej 21.1.2019

Předehrávku 54. kola Chance ligy si střihli hokejisté Přerova. Doma se střetli s Ústím nad Labem, které pokořili rozdílem tří branek.

Frýdek-Místek přehrál Ústí a poprvé udržel čisté konto
Hokej 20.1.2019

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Ústí nad Labem jednoznačně 4:0 a dál tak bojuje o postup o play-off. Domácí byli celý zápas lepší, ale do vedení se dostali až ve druhé třetině, kdy se prosadil Adam Flok. Ve třetí třetině pak domácí o svém vítězstvím rozhodli.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Vysokou výhru Benátek nad Ústím řídili Wiencek s Průžkem
Hokej 18.12.2018

Hosté z Ústí šli jako první do vedení a dlouho si tento náskok dokázali držet, druhá třetina ale patřila domácím svěřencům trenéra Kudrny, kteří si dvěma brankami při vlastním oslabení zajistili slibný náskok do poslední části duelu.

Ústí dokázalo obrátit utkání s Frýdkem-Místkem
Hokej 10.12.2018

Severočeši prohrávali sice již o dvě branky, ale díky dvěma brankám Jana Havla a premiérové trefě Jakuba Mušky v dresu Slovanu si připisuje Slovan dva body za výhru v prodloužení.

Havířov se vrací z Ústí s třemi body
Hokej 29.11.2018

Ústí nevstoupilo do utkání vůbec dobře, jelikož hned první střídání obdrželo branku. V prostřední periodě Slovan dokázal srovnat, ale tým ze Slezska se nezalekl, dokázal vstřelit do konce utkání další tři branky a zaslouženě si tak odváží plný počet bodů.

Ústí si poradilo s Kadaní a opouští poslední místo tabulky
Hokej 25.11.2018

V první třetině musel dohánět jednobrankovou ztrátu, ale obdržené branky se nezalekl a dokázal vývoj otočit ještě v první periodě. Ústečtí celé utkání tahali za delší konec, i když v závěrečné třetině přišlo několik faulů, které dávaly hostujícímu celku naději, ale žlutomodrý celek výsledek nepustil a zaslouženě vítězí.

Ústí nad Labem na závěr roku porazilo Chrudim
Fotbal 24.11.2018

Nováček z Chrudimi se s podzimní částí druhé ligy rozloučil porážkou. Na hřišti v Ústí nad Labem nepodchytil úvod duelu a po třech rychlých brankách přišel o šanci na body.

Nůžky Jirky Mikera z devadesáté minuty rozhodly zápas Hradce proti Ústí
Fotbal 2.11.2018

Po celý průběh byli Votroci lepším týmem. Drželi míč častěji na svých kopačkách a vytvářeli si i slibné příležitosti. V brance ústecké Army však čaroval bývalý gólman Hradce Králové Jiří Lindr. Recept na něj našel až střídající mladík Jirka Miker, který se nádherně trefil v samotném závěru.